ساماندهی

دانلود زیرنویس فارسی سریال ۲۴ – فصل هشتم تمامی قسمت ها

دانلود زیرنویس فارسی سریال ۲۴ – فصل هشتم تمامی قسمت ها

دانلود زیرنویس فارسی سریال ۲۴ فصل هشتم هماهنگ با تمامی قسمت ها

24 2001–2010 سریال اکشن, جنایی, درام است که در کشور های ایالات متحده آمریکا فیلمبرداری شده و به زبان انگلیسی, روسی, آلمانی, کره, عربی, اسپانیایی, صرب, نارنگی می باشد . این سریال توسط robert cochran, joel surnow نوشته شده و نامشخص آن را کارگردانی شده و در تاریخ 06 Nov 2001 به نمایش درآمد. رتبه این سریال در سایت IMDB توسط رای 153,697 کاربر 8.4 انتخاب شده و توانست رتبه نامشخص در بین منتقدین به دست بیاورد . مدت زمان پخش هر قسمت سریال 44 دقیقه است و رده سنی TV-14 است . از بازیگران و ستارگان این سریال میتوان به kiefer sutherland, mary lynn rajskub, carlos bernard, dennis haysbert اشاره کرد .
خلاصه سریال قهرمان این سریال، جک باوئر، یک مامور واحد ضدتروریستی دولت آمریکا است که ظرف ۲۴ ساعت که نمایش آن ۲۴ قسمت یا یک فصل تلویزیونی به طول می‌انجامد، یک حمله تروریستی یا توطئه برای نابودی میلیون‌ها نفر را خنثی می‌کند... شاید گفته شود این صرفا یک سریال است اما باید توجه داشت زمانی که پای عالی ترین مقاهای امنیتی و اجرایی در یک اثر هنری به میان می آید و تاکید بر واقعی بودن ساعت ماجرا حتی به صرف جلب مخاطب نباید کل سیستم امنیتی و اجرایی یک کشور را زیر سوال برد که این سبب تشویش اذهان عمومی میشود حالا چرا این در مورد مردم آمریکا اتفاق نمی افتد دلیلش سلطه رسانه ها و بی سواد بودن یا کم سوادی مردم این کشور در زمینه سیاست است وگرنه در صورتی که چنین سریالی با چنین موضوعی در ایران ساخته میشد با فرض عدم مشکل ساخت و پخش به یک آشوب و انقلاب مردمی به دلیل عدم اطمینان به هیآت حاکمه و نهادهای امنیتی تبدیل میشد. اساسا این موضوعی است که فاقد منطق روایی در داستان است جایی که تقریبا در اکثر قسمتهای سریال می بینیم یک خائن یا چند خائن بزرگ همدست با تروریستها یا آدمکشان یا قاچاقچیان مواد مخدر در اصلی ترین نهاد ضد تروریستی آمریکا و سازمان سیا وجود دارد که بر علیه منافع کشور و مردم رفتار میکنند

شما میتوانید زیرنویس فارسی سریال 24 2001–2010 با هماهنگی کامل برای تمامی قسمت های پخش شده دریافت کنید . همچنین زیرنویس فارسی سریال 24 2001–2010 با فرمت srt در قالب فایل فشرده از ای زد سابتایتل به صورت لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید.

 

لینک های دانلود

قسمت 24 اضافه شد (آخرین قسمت)

نظرات

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ می باشد .