ساماندهی

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Ranch – فصل دوم تمامی قسمت ها

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Ranch – فصل دوم تمامی قسمت ها

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Ranch فصل دوم هماهنگ با تمامی قسمت ها

"The Ranch" 2016 یک سریال کمدی است که در کشور های آمریکا فیلمبرداری شده و به زبان انگلیسی می باشد . این سریال توسط don reo / jim patterson نوشته شده و نامشخص آن را کارگردانی شده و در تاریخ n/A به نمایش درآمد. رتبه این سریال در سایت IMDB توسط رای 13,400 کاربر 7.6 انتخاب شده و توانست رتبه نامشخص در بین منتقدین به دست بیاورد . مدت زمان پخش هر قسمت سریال 30 دقیقه است و رده سنی 7.6 است . از بازیگران و ستارگان این سریال میتوان به ashton kutcher / danny masterson / debra winger / sam elliott / grady lee richmond / laura vallejo / walter grant iii / elisha cuthbert… اشاره کرد .
داستان سریال حول شخصیتی به نام "کُلت" متمرکز شده است که پس از دوران ورزشی نیمه حرفه ای کوتاه نه چندان موفقی به مزرعه خانوادگی خود در کلرادو برمی گردد و حالا باید به کمک برادرش "جیمسون" تجارت و کسب کار خانوادگیشان را سروسامان بدهند. این در حالیست که پدر خانواده با "کُلت" که در گذشته برای وارد شدن به ورزش فوتبال، آنها را رها کرده است رابطه پیچیده و پر فرازونشیبی دارد...

شما میتوانید زیرنویس فارسی سریال "The Ranch" 2016 با هماهنگی کامل برای تمامی قسمت های پخش شده دریافت کنید . همچنین زیرنویس فارسی "The Ranch" 2016 با فرمت srt در قالب فایل فشرده از ای زد سابتایتل به صورت لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید.

 

لینک های دانلود :

دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۴ ( هماهنگ با نسخه های WEBrip )
دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۳ ( هماهنگ با نسخه های WEBrip )
دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۲ ( هماهنگ با نسخه های WEBrip )
دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۱ ( هماهنگ با نسخه های WEBrip )

لینک های دانلود

قسمت 04 اضافه شد.

نظرات

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ می باشد .